Sizi Arayalım

Formu gönderin, kurs hakkında aklınızdaki soru işaretlerini giderelim.

Education System

of Teachera Language School

Hakkımızda

TEACHERA EĞİTİM KURUMLARI olarak; eğitimin, insan için varoluşsal bir önem taşıdığının bilincinde olarak, ülkemizde uygulanmakta olan eğitim anlayışını temelden değiştirmek üzere 2016 yılında eğitim dünyasına adım attık. 6 yıl süren ve çeşitli yaş grupları üzerinde yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımız kapsamında, dil eğitiminde yapılmakta olan hataları ve yanlış uygulamaları tespit ettik.

Dünya standartlarında dil eğitimi vermenin metodları üzerinde yoğunlaştık ve eğitimcilerin nasıl yetiştirileceğine dair çalışmalar yürüttük.

Uygulanan problemli metodlar sebebiyle ‘’imkansız hale getirilen’’ dil eğitimini; Eğitim görülen ortamdan, eğitimciye, eğitim tekniklerinden, eğitim sistemine, müfredattan, pratik uygulamalara kadar dil eğitimini ilgilendiren her unsuru ele alarak sürdürdüğümüz AR-GE sürecinin sonunda; Yepyeni bir anlayış, metod, eğitim sistemi ile karşınızdayız.

Öncelikle EĞİTİM’in söz konusu olduğu yerde 3 önemli ana unsur söz konusudur. Eğitmen, eğitim sistemi, müfredat. Her bir unsurun altında ele alınabilecek onlarca kriter olabilir.

Bu ana unsurlardan herhangi birinde yaşanacak her türlü aksaklık sizin hedefinize varmanızı misli ile zorlaştıracak, yapılan her türlü iyileştirme ise misli ile kolaylaştıracaktır.

Bu ana unsurlar üzerinden bir benzetmede bulunacak olursak, eğitmen – rehber, eğitim sistemi – araç, müfredat ise o aracın yakıtını temsil eder diyebiliriz.

Eğitim sistemi hedefinize giderken ihtiyacınız olan aracı temsil eder. Hedefinize giderken, araç ise hıza karşılık gelir. Gitmeniz gereken bir noktaya, yürüyerek de, uçak ile de gidebilirsiniz. Burada ise Fiyat – Performans denklemi vardır.

Teachera Dil Okulu, öncelikli olarak her bireyin ihtiyacının, yeteneklerinin farklı olduğunun tespitiyle yola çıkarak, dil eğitiminde yaşanılan zorlukların tespiti ve kişi tiplerinin analiziyle farklı ihtiyaçlara sahip insanlara, özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

Burada bu özelleştirmeyi yaparken dikkat ettiği 3 temel husus; Minimum zamanda, minimum maliyet ile maksimum performansı almasına yöneliktir.

Sizde eğitim sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz formu doldurarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz

 

language education system