Sizi Arayalım

Formu gönderin, kurs hakkında aklınızdaki soru işaretlerini giderelim.

Ingilizce Dil Kursu Ingilizce Dil Kursu

Ingilizce Dil Kursu

Core Class - Genel İngilizce Eğitimi, İngilizce dilinin temeli olan okuma, yazma, anlama, konuşma ve dil bilgisi kavramlarını bir bütün olarak ele alan İngilizce dil eğitimi seçeneklerinden biridir. İngilizce diline hakimiyet bakımından en çok tercih edilen eğitim şekli de denebilir. Eğer amacınız akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak ise Core Class – Genel İngilizce Eğitimi’ne katılarak, dil eğitimine başlangıç yapabilir, var olan temel ya da orta seviye İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Birçok kişinin zannettiğinin aksine İngilizce öğrenmek; kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir süreç değildir.

Dil öğrenmek, iletişim kurmaktır. Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek… Dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir.

Bu nedenle İngilizceyi, “simple present/geniş zaman” veya “present continuous/şimdiki zaman” şeklinde, yapısal olarak öğrenmek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yerine, günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi değerlendiren bu değerlendirme sürecinin içinde bizzat kendinizin de yer aldığı bir öğretim metoduna ihtiyacınız var.

Teachera Dil Okulu 6 yıl AR-GE sonucunda özel olarak geliştirdiği TTM metodu ve kişiye göre özelleştirilebilen eğitim sistemi ile 9 farklı seviyeden oluşan bir eğitim sunmaktadır.

TTM’in temel amacı, ders sırasında ana dil kullanımını en aza indirerek ve dilsel refleksleri geliştirerek, hedef dilde düşünmeyi sağlamaktır.

face to face speaking club