Sizi Arayalım

Formu gönderin, kurs hakkında aklınızdaki soru işaretlerini giderelim.

Hakkimizda

Hakkımızda

TEACHERA EĞİTİM KURUMLARI olarak; eğitimin, insan için varoluşsal bir önem taşıdığına inanarak, ülkemizdeki eğitim anlayışını kökten değiştirmek üzere 2016 yılında eğitim dünyasına adım attık. 6 yıl sürdürdüğümüz ve çeşitli yaş gruplarında yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımız kapsamında, dil eğitiminde şimdiye kadar yapılan hataları ve yanlış uygulamaları tespit ettik. Dünya standartlarında bir dil eğitimi vermenin metodları ve eğitimcilerin nasıl yetiştirileceğine dair çalışmalar yaptık.

MİSYONUMUZ

Yanlış metodlar sebebiyle ‘’imkansız hale getirilen’’ dil eğitimini;

Eğitim görülen ortamdan, eğitimciye, eğitim tekniklerinden, eğitim sistemine, müfredattan, uygulamalarına kadar pek çok unsuru ele alarak sürdürdüğümüz AR-GE sürecinin sonunda;

Yepyeni bir anlayışla ‘’Dil öğrenmemenin’’ imkansız olduğunu ortaya koymak.

VİZYONUMUZ

TEACHERA bir dil okulundan çok daha fazlasıdır. Öğrenmeyi öğrenebileceğiniz, farklı kültürlerden insanlar ile bir araya gelerek, fikirler üretip, kendinizi ifade edebileceğiniz, kültürler arası bir topluluğun inşa edildiği sosyal bir eğitim merkezidir.

Eğitimin; teorik bilgilerden ibaret, dört duvar arasında, diploma, sertifika, sınav kaygılarıyla mecbur kalındığında değil, hayat boyu devam edebilecek, hayatımızı inşa edebilecek en keyifli aktivitelerimizden biri olduğunu keşfedebileceğiniz bir sosyal yaşam alanıdır.