Sizi Arayalım

Formu gönderin, kurs hakkında aklınızdaki soru işaretlerini giderelim.

Speaking Cafe

of Teachera Language School

Hakkımızda

Speaking Cafe

Bu programa belirli bir temeli olan tüm öğrenciler çeşitli amaçlarla katılabilir. 3 seviyeden oluşur. Merkezinde iyi bir kahve ve koyu bir İngilizce muhabbet vardır.

  • Seviye - I CAN'T SPEAK: Özellikle dil bilgisi ve kelime haznesini geliştirmiş, okuma, yazma yetenekleri belirli bir seviyede olan ama bir türlü anlama ve konuşma yeteneklerini geliştirmemiş insanlar bu seviyedeki gruplarda eğitim alırlar.

  • Seviye - I CAN SPEAK: Bu gruba anlama ve konuşma seviyeleri belirli bir ölçüde gelişmiş öğrenciler katılabilir. I can't speak grubuna nisbetle daha derin ve zorlu konular üzerine sohbet edilir. Bu seviyedeki öğrencinin hedefi dilde tamamen akıcılığı yakalamaktır.

  • Seviye - FLUENTLY: Bu gruba akıcı olarak İngilizce konuşabilen insanlar katılabilir. Bu gruplarda amaç, İngilizcenin gerilemesine engel olurken, aynı zamanda çeşitli akademik diyebileceğimiz konularda sohbet edebilmektir. Çeşitli dönemlerde, bu seviyedeki öğrencilere özel Tarih, Sanat, Bilim, Ticaret vb. konular üzerine masalar açılıp, 3 ay boyunca tarih, sanat bilim gibi konulara ilgili insanların bir araya gelip İngilizce sohbet etmesi sağlanır.